Vítejte na stránkách Ústavu patologické fyziologie LF UP v Olomouci

Na Ústavu patologické fyziologie se věnujeme výukové a také výzkumné činnosti.

Na webových stránkách ústavu se nacházejí informace pro studenty včetně výukových materiálů a odkazů na učební texty, dále informace pro zájemce o postgraduální studium a také informace o vědeckých a dalších aktivitách ústavu.

AKTUÁLNÍ INFORMACE O VÝUCE A JEJÍ ORGANIZACI JSOU PRŮBĚŽNĚ ZVEŘEJŇOVÁNY NA MOODLE VŽDY U PŘÍSLUŠNÝCH PŘEDMĚTŮ.

V případě dalších otázek či dotazů nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese pfy-sekretar@upol.cz.

Adresa:teorustavy
Ústav patologické fyziologie (Department of Pathological Physiology)
Hněvotínská 3
775 15 Olomouc
Tel.: +420 585 632 502, event. +420 585 632 771

Kde nás najdete?
v 1. podlaží levé části budovy Teoretických ústavů LF UP v Olomouci.

Úřední hodiny sekretariátu pro studenty:

Pondělí   10.00 – 11.00 hod.
  Úterý   10.00 – 11.00 hod.
  Středa   10.00 – 11.00 hod.
  Čtvrtek   10.00 – 11.00 hod.
  Pátek   10.00 – 11.00 hod.

Komunikace s ústavem

Vážené studentky, vážení studenti Všeobecného a Zubního lékařství,
z důvodu usnadnění komunikace si Vás dovolujeme informovat o pravidlech komunikace s Ústavem patologické fyziologie.

1. Sekretariát i vyučující ústavu mají pro studenty vyhrazeny úřední hodiny.
  2. Pravidla písemné komunikace:
    1. Vaše sdělení, týkající se omluv, zasílejte na adresu: pfy-omluvy-apologies@upol.cz.
    2. Vaše sdělení, týkající se zkoušek, zasílejte na adresu: pfy-zkousky-exams@upol.cz.
    3. Vaše zprávy, týkající se Vašich žádostí, zasílejte na adresu: pfy-zadosti-requests@upol.cz.
    4. veškeré podněty, stížnosti, nápady, zasílejte na adresu: pfy-podnety-stiznosti@upol.cz.
  3. Otázky, spojené s náplní výuky např. dotazy, týkající se testů a zápočtu atd. adresujte svému vyučujícímu a v kopii sekretářce.
  4. Všeobecné otázky o studijních záležitostech adresujte na své studijní referentky – paní Michaela Lahová michaela.lahova@upol.cz (Všeobecné lékařství), Mgr. Táňa Laštůvková, tana.lastuvkova@upol.cz (Zubní lékařství).